İnsan Kaynakları  

 


  Bizimle Çalışmak İster misiniz?
Başvurmak için başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.. Ofis BEYAZ

 

 

 

Ofis BEYAZ

Ofis BEYAZ insan kaynağının kurumsallaşmak için atılan en büyük adım olduğunu kabul eder. Ofis BEYAZ çalışanlarının haklarını garantiler, özlük haklarına sahip çıkar. İş sağlığı konusunda personeline gereken özeni göstermektedir.

Personellerinin etkin ve verimli çalışabilmeleri için gereken tüm imkanları sağlarken çalışanlarının rahatlığı için etkinlikler sağlar. Çalışanların kendisini geliştirebileceği çalışma ortamını ve memnuniyetini sağlamak, İnsan Kaynakları Departmanı’nın temel ilkesidir. Ofis BEYAZ, tüm personellerine mesleki yönde geliştirebilecekleri, karşılıklı saygı, sevgi ve güvene dayanan iş ortamı sağlamaktadır. Gerekli bilgi, donanım ve deneyime sahip, gelişime açık, etik değerleri benimsemiş, özverili çalışan bir kadroya sahip olan Ofis BEYAZ'da Ekip Çalışması, Güvenilirlik, Kalitede Odaklılık ve Müşteri Memnuniyeti ilkeleri ön plandadır. Dinamik, öğrenmeye açık yapımız nedeniyle, aramıza katılanların aynı kurum kültürüne sahip, değişimi destekleyen, esnek, duyarlı ve demokratik yapıya sahip ve kendilerini güvende hissetmeleri için, onlara ve kuruma değer katacak yatırımlar yapıyoruz


Ofis BEYAZ Ekip Kapsamı :

• Personelimizi motive ederek Ofis BEYAZ'a bağlılıklarını ön planda tutabilmek,

• Personellerimiz için kariyer planlamaları uygulayarak verimliliklerini en üst düzeye yükseltmek,
• Personellerimizin çalışmalarında açık net yönetim politikaları izlemek,
• Personellerimiz aralarında fırsat eşitliği sağlamak
• Personellerimize hem bir iş hemde sürekli bir eğitim ile kendini geliştirme olanakları sağlamak,

Ofis BEYAZ olarak insan kaynakları ilkelerimizi devamlı güncel ve geliştirme çabasında bulunmaktayız.
Ofis BEYAZ'ı bugün olduğu seviyeye çalışma kültürümüz ve prensiplerimizin personellerimiz tarafından benimsenerek uygulanması, çalışanlarımızın kendilerini gelişmeye, öğrenmeye, eğitmeye açık bulundurması sonucudur.

Başarımızın Sırrı :
Ofis BEYAZ'da, insanlar değerlidir ve İnsan Kaynakları sektörünün stratejik önemli rolü bulunmaktadır. Yenilikçi yaklaşım, proaktif şekilde sistematik çalışma şekli, stratejik kararlarda etkin yapıdadır.

İnsan Kaynakları,Ofis BEYAZ'ın amaç ve hedefleri doğrultusunda işbirliği ile, başarıyı yakalayan, çağdaş insan kaynakları programını yürütmektedir.Personelimizin Kariyeri :
Ofis BEYAZ'da bütün çalışanlar kendi işinin yöneticisi, lideridir. Performans değerlendirmeleri ile kendi kariyer hedeflerini, yönetim ile birlikte kendileri tanımlar, planlar ve yönetirler. Böylelikle hedeflerine ulaşmaktadırlar.


Hedef, Amaç ve Performans Değerlendirmeleri :

Çalışırken açık performans değerlendirmeleri, hedef doğrultusu ile oldukça objektif hale gelmektedir. Bu hedefler yıl içerisinde analiz edilerek, gerekli değişiklikler yapılır, yönlendirilir. Sonuç olarak yıl sonunda gerçekleşen hedeflerle karşılaştırılarak performans düzeyleri belirlenir. Ofis BEYAZ'da personel performans düzeyleri, kendi kariyer planlarını oluşturarak, değişik görevlere aday gösterebilmelerini sağlayarak çalışma ücretlerini etkiler hale gelmektedir.Kariyer Gelişimleri :
Yetkili personellerimizce seçme ve yerleştirme kriterlerinin oluşturulması, İş başvurusu, kariyer fırsatları, gibi çeşitli açık pozisyonlar için veya çalışma ekiplerimiz için uygun kişilerin tespitine çok önem vermektedir. Başlama sürecinden sonra e ğitim ve gelişim ihtiyaçlarının karşılanabilmesi, kariyer planlarının oluşturulması insan kaynaklarımızın temelini oluşturması için büyük rol oynamaktadır.

Teşekkür Ederiz
Ofis BEYAZ


 
   


  Bizimle Çalışmak İster misiniz?
Başvurmak için başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.. Ofis BEYAZ

 

 

Anasayfa Projeler Uygulamalar Referanslar Hakkımızda İnsan Kaynakları İletişim
          Biz Kimiz Basvuru Formu  
          Personel Ekibimiz    
        Geçmis    

 
  Designed By Elcesa © 2018 - All Right Reserved